Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, setki tysięcy pielgrzymów z całego świata nosiło na sobie odzież i akcesoria związane z tym wydarzeniem. Nasza firma zaopatrzyła pielgrzymów w oficjalne produkty ŚDM. Zrealizowaliśmy takie produkty jak: koszulki z nadrukami, polary z haftem logo ŚDM, chusty pielgrzyma oraz podobizną Jezusa, czapki z daszkiem, przypinki oraz kurtki przeciwdeszczowe.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu tylko część naszych realizacji na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie. Dziesiątki, jak nie setki tysięcy produktów wykonanych przez Pato Studio - znakomicie prezentowały się jako odzież lub dodatki pielgrzymów z Francji, Hiszpanii, Brazylii oraz innych państw całego świata. Jesteśy dumni, że mogliśmy wspomóc Naszymi usługami tak wielkie wydarzenie.


METODY ZADRUKU

METODY ZADRUKU

Realizowane produkty zostały wykonane różnymi technikami zadruku. Od DTG przez sublimację, sitodruk po haft komputerowy.

ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIA

Bazując na doświadczeniu w poprzednich zleceniach oraz zleceniach na ŚDM - jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia opiewające na dziesiątki tysięcy produktów..

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Pomimo wielkiego zamówienia na ŚDM - nasze produkty charakteryzowały się znakomitym wykończeniem oraz jakością zadruku .